NOWOŚĆ!

Sprawdź także naszą nową ofertę syropów od Marie Brizard, firmy istnieje już bardzo długo na rynku i charakteryzuje się najwyższą jakością produktów.

Cenę możesz sprawdzić klikając na miniaturkę. Więcej szczegółów przy kontakcie telefonicznym!


Wynajem Barów

Akademia Baru dysponuje własnymi barami (zdjęcia poniżej), szkłem oraz sprzętem niezbędnym do prawidłowej pracy barmana. Zapraszamy do skorzystania z naszej ofert wynajmu sprzętu i barów. Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie.

Skontaktuj się z nami! »


Sprzedaż Barów Lodowych

Proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnego baru z lodu. Dzięki specjalnej technologii nasz lód jest idealnie przezroczysty, a bar utrzymuje się w nienaruszonym stanie od 8, nawet do 12 godzin. Bar montowany jest w specjalnej kuwecie odprowadzającej wodę i odpowiednio oświetlony, dlatego bez problemu może być montowany wewnątrz lokalu. Dopełnieniem baru lodowego mogą być nalewaki służące do serwowania alkoholu, kieliszki do koktajli, szkło, a wszystko to wykonane z lodu. Istnieje również możliwość wygrawerowania logo oraz zatopienia w barze lub w osobno stojącej rzeźbie lodowej wszelkich produktów Państwa firmy

Skontaktuj się z nami! »


Pokazy Barmańskie oraz wynajem barmanów na przyjecia

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty profesjonalnej i kompleksowej obsługi barmańskiej orazpokazów barmańskich. Nasz personel nie tylko przygotuje smaczne i barwne cocktaile, ale również zapewni gościom Państwa przyjęcia, wesela czy konferencji rozrywkę na najwyższym poziomie. Wynajmujemy także barmanów na wesela, urodziny oraz wszelkie inne imprezy. Ceny oraz terminy pokazów ustalane są indywidualnie, zapraszamy do działu kontakt.

Skontaktuj się z nami! »


Sprzęt barmański

Sprawdź naszą szeroką ofertę, wynajęcie barmana na przyjęcię to nie tylko smaczne drinki ale i niezapomniane wrażenia związane z pokazem. Bary lodowe w połączeniu z oświetleniem wywołują niesamowite wrażenie i gwarantują zabawę na całą noc. Sprawdź także nasze syropy - szeroka gama smaków sprawi że każdy znajdzie coś dla siebie!

W naszej ofercie znajdziesz także serwetki, słomki, wykałaczki oraz więcej sprzętu potrzebnemu barmanowi!

Skontaktuj się z nami! »